Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

IMG-1341

We wtorek 5 lutego 2019 roku r. uczniowie naszej szkoły wybrali się wraz z opiekunami (p.Prokop, p. Bursy, p. Mnich i p. Długaj) na jednodniową wycieczkę w celu sprawdzenia warunków narciarskich panujących w Beskidach, a dokładniej w Wiśle. Konkretnym kierunkiem była stacja narciarska „Nowa Osada". W miejscu zbiórki przy basenie Wodnik zebrała się blisko 50 osobowa grupa fanatyków białego szaleństwa.

Podróż na miejsce trwała tylko ponad godzinę, zatem nie musieliśmy się długo niecierpliwić. Zaraz po otrzymaniu karnetów i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, szybko udaliśmy się w kierunku wyciągu. Po pierwszym wyjeździe koleją linową na szczyt góry wszyscy razem wzięliśmy udział w rozgrzewce, po której śmiało mogliśmy przystąpić do zjazdów. Stok przygotowany był dobrze i każdy w pełni wykorzystał ponad 5  godzinny czas na doskonalenie własnych umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie.

Zgodnie z założeniami nikomu nic się nie stało i z pełnym uśmiechem na twarzy, choć troszkę zmęczeni wróciliśmy do Paniówek.

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła