Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/JuraKlasyIV oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/JuraKlasyIV oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1 października klasy czwarte wraz z wychowawcami wybrały się na swoją pierwszą wycieczkę integracyjną w okolice Mirowa. Czas wypełniło im rozwiązywanie zadań, jakie postawił przed nimi pan prowadzący zajęcia z zakresu survivalu – rozkładanie namiotu utworzonego z wojskowych płaszczy, przygotowywanie prowizorycznego obozowiska, rozpalanie ognia za pomocą krzesiwa i pieczenie nad nim pianek, wreszcie gra terenowa, w której młodzi adepci sztuki przetrwania musieli odnaleźć ukryte litery, składające się na kod. Niełatwa umiejętność posługiwania się mapą i kompasem już po chwili nie miała przed nimi tajemnic, a teren między zamkiem w Mirowie a zamkiem w Bobolicach został dokładnie przetrząśnięty, dzięki czemu grupy poszukiwaczy odnalazły swoje szyfry. Współpraca zespołów zaowocowała skutecznym otwarciem wszystkich kłódek zabezpieczających wieko skrzyni skarbów, w której czekały na czwartoklasistów prawdziwe monety oraz medale. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach zakończonych sukcesem kiełbaski pieczone na ognisku smakowały zwycięzcom jak nigdy. Zadowoleni, choć trochę zmęczeni skauci powrócili do domów z zadaniem domowym – bo przecież trzeba odkryć, skąd pochodzą odnalezione przez nich monety…

Bardzo dziękujemy panu Krzysiowi za świetną zabawę!

Wychowawcy klas IV

 

 

 

{gallery}phocagallery/2017-2018/JuraKlasyIV{/gallery}

 

M.Weres

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła