Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 20 czerwca 2018 roku odbył się coroczny Dzień Języka Polskiego i Historii. Tym razem skupiliśmy się wokół ważnych wydarzeń związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Właśnie tej tematyce poświęcony był konkurs historyczny, w którym zmagali się uczniowie klasy siódmej oraz gimnazjaliści z drugiej i trzeciej klasy. Pierwsze miejsce przypadło uczennicom trzecich klas gimnazjum, które wykazały się dużą znajomością historii Polski.

Uczniowie w tym dniu mieli również okazję zapoznać się z ciekawymi prezentacjami multimedialnymi. Jedna z nich dedykowana była Irenie Sendlerowej, bohaterce z czasów II wojny światowej, która uratowała od śmierci wiele dzieci żydowskich. Należy dodać, że właśnie rok 2018 uznany jest za rok poświęcony Irenie Sendlerowj.

Nie zabrakło w tym dniu miłych wspomnień na temat wycieczki do Łodzi, która odbyła się w sobotę 16 czerwca. Następne prezentacje poświęcone były właśnie Łodzi fabrycznej i Łodzi filmowej. Obie przybliżały uczestnikom spotkania ciekawą historię jednego z najważniejszych miast w Polsce.

                CW

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła