Odwiedza nas 271 gości oraz 0 użytkowników.

29 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Paniówkach, odbyła się XIII edycja gminnego konkursu matematycznego „Mistrz Logicznego Myślenia” z udziałem reprezentantów szkół Gminy Gierałtowice. Wszystkich uczestników konkursowych zmagań powitała Dyrektor ZSP w Paniówkach p. Małgorzata Wiśniewska

 

Do konkursu składającego się z krzyżówki liczbowej oraz zadań testowych przystąpiło 12 uczniów, wytypowanych przez swoich nauczycieli z poszczególnych szkół.

 

Jury wyłoniło laureatów konkursu, można wręcz powiedzieć, że nie było przegranych. Słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom – najlepszym z najlepszych, ponieważ zaprezentowany poziom wiedzy był niezwykle wysoki i wyrównany podkreślają p. Iwona Długaj-Skrzydeł i p. Marek Mnich – organizatorzy konkursu. 

 

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz podziękowania wręczone przez p. Barbarę Mansfeld, Kierownika Referatu Oświaty i Zdrowia, reprezentującą wójta gminy Gierałtowice, pełniącego honorowy patronat nad konkursem od wielu lat. Fundatorem nagród była Gmina Gierałtowice oraz Rada Rodziców ZSP w Paniówkach.

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła