Odwiedza nas 259 gości oraz 0 użytkowników.

Jak co roku 18 maja to ważny dzień w naszej szkole.

Wtedy właśnie obchodzimy ważną dla całej społeczności szkolnej uroczystość związaną z naszym patronem- świętym Janem Pawłem II.

W tym wyjątkowym roku, gdy obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, chcieliśmy przedstawić Jana Pawła II jako wielkiego Polaka- patriotę, który zawsze w sercu miał swoją ojczyznę. Nigdy nie zapomniał o Polsce i gdy wracał do ojczystej ziemi i spotykał się z rodakami, mówił o wolności i patriotyzmie.

„O Ziemio Polska! Ziemio Piękna! Ziemio Moja! Bądź pozdrowiona!” –te i wiele innych niezapomnianych słów papieża Polaka o ojczyźnie przypomnieliśmy podczas akademii. Również nastrojowe piosenki, prezentacje o tym wielkim rodaku, a także tańce narodowe dodały powagi i wzruszeń, a jednocześnie zmusiły odbiorców do refleksji nad takimi wartościami jak- ojczyzna i patriotyzm.

Kolejna ważna lekcja z papieżem Janem Pawłem II- PATRONEM NASZEJ SZKOŁY.

T. Nocoń

 

ZOBACZ FOTORELACJĘ

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła