Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

17 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Gierałtowicach po raz kolejny odbył się Gminny Konkurs klas młodszych „Asy z młodszej klasy”. W konkursie tym brali udział przedstawiciele wszystkich klas trzecich naszej szkoły: Magdalena Lis (kl. 3a), Julia Zając (kl. 3b) oraz Zofia Łysik (kl. 3c). Hasło tegorocznego konkursu to: „W świecie baśni i bajek”. W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny ze szkół. Uczniowie musieli wykazać się znajomością znanych baśni i bajek, jak również wiedzą ogólną z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. W miłej, zabawowej atmosferze, w duchu wesołej rywalizacji, uczniowie rozwiązywali kolejne zadania. Wykazali się świetną wiedzą zasad polskiej ortografii. Bez trudu poradzili sobie z rozwiązywaniem krzyżówek, zagadek, jak również umiejętnościami matematycznymi. Najtrudniejszym okazało się być zadanie, w którym drużyna samodzielnie układała treść swojej baśni stosując podane słownictwo, a następnie przedstawiła ją w krótkiej scence wykorzystując dostępne rekwizyty. Z tym zadaniem drużyna z naszej szkoły poradziła sobie znakomicie. Choć „walka” była bardzo wyrównana, drużyna z Paniówek, zdobyła najwięcej punktów. Gratulujemy „Małym Mistrzom”! – Mirosława Boryna

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła