Odwiedza nas 258 gości oraz 0 użytkowników.

ROBO-DAY 2017

 

Dzisiejsze popołudnie upłynęło pod znakiem Europejskiego Tygodnia Robotyki (European Robotics Week). Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie uczestniczyli w warsztatach Robo-Day 2017 zorganizowanych w naszej szkole przez nauczyciela informatyki, Pana Łukasz Nowaka. Konstruowanie robotów Lego EV3 oraz programowanie Ozobotów było doskonałą okazją do bliskich spotkań z nowoczesnymi technologiami, szansą do poszerzania swoich zainteresowań oraz możliwością rozwijania własnych pasji. Nauka połączona z gamifikacją, rywalizacją, myśleniem komputacyjnym i nowoczesnymi technologiami to właściwe kierunki rozwoju naszych uczniów, którzy w tak aktywny sposób spędzili dzisiejsze popołudnie.

 

 

Zwieńczeniem wspólnego spotkania były walki robotów, które pod bacznym okiem i sterem naszych uczniów zmagały się na macie rywalizacji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy do kolejnych aktywności pozalekcyjnych.

 

 

 Ł.Nowak

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła