Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

1 czerwca 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie czytelniczym „Jak nie czytam, jak czytam”, organizowanym przez miesięcznik „Biblioteka w szkole”. Celem projektu było promowanie wśród dzieci i młodzieży mody na czytanie, pokazanie że czytanie jest zjawiskiem powszechnym wśród młodzieży w każdym wieku oraz przekonanie ich, że czytaniem można i należy się chwalić.

Poszczególne klasy realizowały wcześniej przydzielone zadania. Najmłodsi uczniowie z klas 1-3 stworzyli żywego książkowego węża. Klasy 4-6 z pomocą uczniów gimnazjum utworzyli żywy napis CZYTAMY !, natomiast wybrani uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz nauczyciele wzięli udział w sesji zdjęciowej „Bohaterowie naszych lektur w naszej szkole”.  

Mamy nadzieję, że akcja ta zachęci zarówno uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły do tego by chętniej sięgać po książki w wolnym czasie. W końcu wakacje tuż tuż, a przy pięknej pogodzie, takiej jak dzisiejsza, cóż może być przyjemniejszego od relaksu w towarzystwie ciekawej książki ?

                                                                                                                           Bibliotekarze

 

 

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła