Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Uczymy online! Nasza szkoła w trybie natychmiastowym wdrożyła nauczanie online dla naszych uczniów. Przeprowadziliśmy również spotkania Rady Pedagogicznej oraz prace w zespołach w celu dostosowania sposobu nauczania do aktualnej sytuacji spowodowanej koronawirusem SARS-Cov-2.

 

 

Cieszymy się, że możemy zobaczyć naszych uczniów i porozmawiać z nimi w trybie online dzięki wdrożonemu pakietowi do nauki zdalnej Office 365 i aplikacji Teams. To również wspaniała możliwość komunikacji pomiędzy samymi uczniami.

 

Oczywiście w nauczaniu na odległość pamiętamy o uczniach i o nas samych uwzględniając naprzemienne korzystanie z komputera i tradycyjnych narzędzi jak zeszyt czy podręcznik. Pierwszym kanałem informacji pozostaje również dziennik elektroniczny, gdzie przesyłane są informacje o formie prowadzenia zajęć.

 

Do piątku zostało wdrożonych i przeszkolonych 286 uczniów i pracowników naszej szkoły! Od środy przeprowadzono 29 lekcji w trybie online, a zadowolenie i radość naszych uczniów z prowadzenia lekcji w tej formie, pokazała, że było warto!

Dziękujemy za wsparcie i pomoc tym trudnym dla wszystkich czasie!

 

Od poniedziałku rozpoczynamy lekcje wg. zmodyfikowanego planu, który będzie dostępny na dzienniku elektronicznym, dodatkowo zostanie przesłana informacja na dziennik z zaznaczonymi lekcjami online na platformie Teams.

 

Małgorzata Wiśniewska

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła