Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

 

24.02.20 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I edycji konkursu z języka niemieckiego „GRIMMS MӒRCHEN” (Baśnie Braci Grimm), który odbył się w Przyszowicach. Jakub Gruca uczeń klasy VI b zajął  I miejsce. Cieszymy się bardzo z jego sukcesu i życzymy kolejnych.
Celem konkursu było podnoszenie umiejętności językowych, a w szczególności poziomu kompetencji w zakresie rozumienia tekstów bajek oraz pisowni w języku niemieckim. Uczniowie naszej szkoły poradzili sobie z tym bez problemu. Zapewne w przyszły roku wystartujemy w kolejnej edycji.
 
Joanna Malcherek
 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła