Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

„Za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.”

Dyrektor wraz z całą społecznością Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach składa wyrazy wdzięczności za pomoc w organizacji Koncertu „Gramy dla Franka” wszystkim sponsorom oraz przyjaciołom szkoły: OSP w Paniówkach, p. Marcinowi Kubickiemu- Event360, absolwentom Jakubowi Nocoń i Jakubowi Karczowi, p. Dorocie Wróbel Salon-Fasson, p. Tomaszowi Białkowi-Teatr Muzyczny Castello, p. Karolinie Morgała, Kołu Gospodyń Wiejskich, Słodkiemu Wydaniu oraz rodzicom uczniów i dzieci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach.

Szczere podziękowania do Państwa, którzy gościnnie wystąpili podczas koncertu: Chórom Cecylia i Klaster, P. Patrycji Cempulik-Włodarz, P. Rafałowi Majowskiemu, P.Innie Biliaevej, P. Sylwii Wilk-Aikido, Acro Studio z Katowic, Szkole Tańca StandARTz Ornontowic, absolwentkom Barbarze Benson i Marcie Szołtysek.

Dziękujemy wspaniałej, niezastąpionej publiczności.

Niezmiernie nam miło, że mogliśmy na Państwa liczyć i dzięki Waszej pomocy przyczynić się do osiągnięcia celu jakim było wsparcie zbiórki siepomaga.pl/FRANEK-SURDEL.

Dziękujemy!

Małgorzata Wiśniewska

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła