Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Nasza szkoła wzięła udział i zdobyła pracownię multimedialną w ogólnopolskim konkursie #OSEWyzwanie pod opieką Pana Łukasza Nowak.

 

Do konkursu mogły przystąpić wyłącznie szkoły z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców.

Warunkiem koniecznym było zgłoszenie szkoły do projektu OSE czyli (Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej) oraz programu mLegitymacja.

 

Szanse na wygraną zwiększała również deklaracja uczestnictwa szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek na lekcjach informatyki.

 

Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”, którą wykonała Karolina Szymon z klasy VIII pod opieką Pana Łukasz Nowak, Kariny Karcz i Beaty Łakomskiej.

 

Wszystkie elementy zgłoszenia konkursowego zostały pozytywnie ocenione. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu.

 

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych.

 

Serdecznie gratulujemy koordynatorowi konkursu Panu Łukaszowi Nowak oraz osobom, które udzieliły swojego wsparcia podczas przygotowywania zgłoszenia na różnym etapie jego tworzenia.

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła