Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.

28 maja 2019r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Informatyczny „Smart IT” dla uczniów klas VIII SP i III klas Gimnazjum. W pierwszym etapie uczniowie zmagali się z testem online, który obejmował zagadnienia z szeroko pojętej informatyki i kompetencji cyfrowych.

Po przebrnięciu etapu testowego, kolejnym wyzwaniem dla dziewięciorga reprezentantów szkół z Paniówkek, Gierałtowic i Chudowa było rozwiązanie zadań praktycznych, obejmujących zagadnienia arkusza kalkulacyjnego, edytora tekstu oraz stworzenia strony www.

Celem konkursu było rowijanie zainteresowań technologią komputerową, poszerzanie wiedzy oraz stworzenie warunków do grywalizacji pomiędzy szkołami Gminy Gierałtowice.

Uczniowie stawili czoła wszystkich zadaniom a komisja konkursowa w składzie: Łukasz Nowak, Agnieszka Dąbek, Joaana Tyc i Danuta Bonik stanęła przed trudnym zadaniem oceny poprawności wykonaych zadań. Poziom zaprezentowanych prac był bardzo wysoki o czym może świadczyć konieczność przeprowadzenia krótkiej dogrywki.

Po podsumowaniu wzystkich punktów 1 miejsce zajął Dawid Piotrowski z ZSP w Gierałtowicach, 2 miejsce zajął Hubert Wilsz z ZSP w Paniówkach a na najniższym podium stanął Krzysztof Majowski również z Paniówek. Wyróżnienie otrzymał także Kacper Gembalczyk, który po dogrywce uplasował się tuż za podium.

Dziękujemy za obecność Pani Dyrektor Małgorzacie Wiśniewskiej oraz Pani Kierownik Referatu Oświaty Barbarze Mansfeld a Radzie Rodziców za pomoc i ufundowanie nagród dla naszych zwycięzców.

Podziękowania kierujemy dla wszystkich nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu życząc im, jak również  ich uczniom kolejnych sukcesów w świecie informatyki.

 

 

Łukasz Nowak

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła