Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.

TARGI EDUKACYJNE W PANIÓWKACH

23 maja w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja Targów Edukacyjnych, w ramach których przedstawiciele szkół średnich prezentowali przyszłym absolwentom swoją ofertę edukacyjną. W tym roku wydarzenie miało charakter gminny, w związku z tym z możliwości tej skorzystała także młodzież klas ósmych oraz trzecich gimnazjum z sąsiednich placówek – Gierałtowic, Przyszowic i Chudowa. Zawitali do nas reprezentanci 23 szkół z Gliwic, Zabrza, Knurowa, Ornontowic, Mikołowa, a nawet Rudy Śląskiej. Nauczyciele wraz z uczniami przedstawili możliwości dalszego kształcenia, opowiedzieli o podejmowanych działaniach, odpowiedzieli na liczne pytania, ale też przyciągali ciekawymi stoiskami promocyjnymi, na których tradycyjnie nie zabrakło atrakcji, takich jak np. możliwość obeznania z bronią, zabawy robotami, symulatora jazdy samochodem czy rollercosterem.

Tradycyjnie już nasza inicjatywa spotyka się z szerokim odzewem ze strony szkół średnich, które chętnie odwiedzają ZSP w Paniówkach. Jednocześnie jest to szczególna okazja dla absolwentów, by odwiedzić dawną szkołę, spotkać się z kolegami i promować swoją nową placówkę.

Mamy nadzieję, że ten dzień był owocny dla ósmo- i trzecioklasistów, a zdobyta wiedza pomogła im w planowaniu dalszej drogi edukacyjno – zawodowej. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.

 

 

Magdalena Weres-Gręzicka , Bogumiła Swoboda

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła