Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

W dniach 06 maja do dnia 31 maja 2019 roku nasza szkoła będzie brała udział w kampanii "Rowerowy Maj". Kampania adresowana jest do uczniów i pracowników szkół podstawowych.
Głównym celem Kampanii jest promowanie aktywności fizycznej, zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej.
Kampania "Rowerowy Maj" jest elementem szerokiego działania GZM zwiększającego bezpieczeństwo pn.: "Bezpieczna Metropolia". W ramach kampanii liczone będą aktywne podróże do szkoły odbyte od dnia 06 maja do dnia 31 maja 2019 roku, z wyłączeniem dni wolnych ustawowo oraz maksymalnie pięciu dni wycieczek (dla poszczególnej klasy). Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp., a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską lub samochodem łączone z aktywnymi podróżami na ostatnim odcinku, którego długość nie powinna być krótsza niż 200 m. Rejestracja aktywnych podróży prowadzona będzie każdego dnia Kampanii poprzez odnotowanie przejazdu  przy nazwisku ucznia w klasowym dzienniku rowerowym.

Wszystkich uczniów oraz pracowników serdecznie zapraszamy do udziału w kampanii oraz do zapoznania się z regulaminem.

 

 

INFORMATOR DLA RODZICÓW

 

REGULAMIN

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła