Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Z ogromną radością gratulujemy zespołowi uczniów klasy Vb, w składzie: Jakub Burak, Michał Gajda, Jakub Gruca, Nelly Kurzepa i Bianka Wyrobek, którzy reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Wiedzy o Chorwacji. Konkurs został zaorganizowany przez Konsula Honorowego Republiki Chorwacji w Krakowie w województwie śląskim z okazji 25-lecia pobytu papieża Polaka, św. Jana Pawła II w Chorwacji.

 

Zadaniem uczestników w I etapie było przygotowanie prezentacji mulimedialnej dotyczącej Przyrody i geografii Chorwacji.  Na konkurs wpłynęły prace multimedialne uczniów z 97 szkół. Ze względu na wysoki poziom konkursu komisja zdecydowała o dopuszczeniu do finału 12 zespołów.

 

W II etapie uczniowie rozwiązywali test składający się z 90 pytań obejmujących wiadomości z zakresu: przyrody, geografii, historii, kultury, tradycjii, religii, sportu Chorwacji.

 

Gratulujemy uczniom, którym udało się zdobyć III miejsce.

Od najwyższego podium dzieliło ich zaledwie 7 punktów. Mimo tego, że byli najmłodszymi uczestnikami konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

 

 

Gratulacje i podziękowanie dla Pani Kariny Karcz, za merytoryczne przygotowanie uczniów oraz dla Pana Łukasz Nowaka za pomoc w opracowaniu i przygotowaniu prezentacji konkursowej.

 

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła