Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Z piątku na sobotę 9/10 czerwca odbyła się niezwykła „Noc Gimnazjalistów”. Tej nocy nasza szkoła tętniła życiem. Impreza cieszyła się niebywałą popularnością – 75 gimnazjalistów zagościło w murach szkoły. Wśród starszych uczestników - opiekunów znalazła się Dyrekcja ZSP, wychowawcy oraz nauczyciele. Samorząd Uczniowski stanął na wysokości zadania, planując wydarzenie od dawna, organizując bogaty program spotkania. O godzinie 19: 00 wszyscy zebrali się na wspólnym apelu organizacyjnym, który miał miejsce w naszym szkolnym plenerowym amfiteatrze.

DSC01864

Uczniowie mieli okazję skorzystać z oferty szkolnego kompleksu sportowego. Wieczorem sami uczniowie zadbali o to, by zorganizować profesjonalną dyskotekę w plenerze.

DSC06176

 Było również Karaoke ...

DSC06180

O właściwy klimat imprezy zatroszczyli się nasi profesjonalni DJ-e :D

DSC06209

Nie odbyło się bez wspólnego posiłku w formie grilla, Kinga z Filipem zadbali o wszystkich.

DSC01888

O północy odbyła się gra terenowa na zewnątrz szkoły tzw. podchody. Przedstawiciele poszczególnych klas zostali podzieleni na trzyosobowe grupy, otrzymali mapy, do wykonania mieli wiele twórczych zadań, oczywiście w określonym czasie.

DSC06254

Orientacja w terenie, znalezienie ukrytych skarbów, rozwiązywanie quizu, dopasowanie odpowiedniego klucza do zamka to niektóre z zadań z którymi musieli się zmagać.

 

Podczas wspólnej przygody wszyscy uczniowie mieli okazję poznać się i wykazać swoimi umiejętnościami, ale to jeszcze nie koniec spotkania.

DSC06224

 Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie przygotowali sobie legowiska na sali gimnastycznej, by wygodnie zasiąść i obejrzeć wspólnie filmy. Był to czas wykorzystany na wzajemne rozmowy do białego rana.

DSC06385

 O świcie (4: 30) najwytrwalsi uczestnicy szkolnej imprezy powitali wschód słońca na szkolnym boisku.

DSC06354

Miłośnicy sportu rozegrali mecze – piłki nożnej i siatkowej. W tym samym czasie część osób jeszcze mogła regenerować siły... słodko śpiąc ...

DSC06344

 O godzinie 7: 30 odbyło się uroczyste śniadanie na szkolnym dziedzińcu. Uczniowie przywitani pięknym słonecznym porankiem chętnie przekąsili świeże bułeczki. Rozdane zostały nagrody zwycięzcom nocnych podchodów - II Ag, III Ag i III Bg to klasy, które zostały wyróżnione, miały bardzo zbliżone wysokie wyniki. Po wszystkim przyszedł czas na sprzątanie, wszystko wróciło na swoje miejsce.

DSC06397

Wspólna gimnazjalna noc sprawiła, że szkoła nabrała innego ponadczasowego wymiaru. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością i pozwoliło poznać szkołę z nieco innej perspektywy – miejsca udanej i mądrej rozrywki, w której uczestniczyli wspólnie uczniowie oraz ich nauczyciele.

M.Mnich

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła