Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

24 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Paniówkach, odbyła się XII edycja gminnego konkursu matematycznego „Mistrz Logicznego Myślenia”, z udziałem reprezentantów gminnych gimnazjów. Gościem specjalnym w roku obchodów 40-lecia Gminy Gierałtowice był wójt dr inż. Joachim Bargiel.

IMG 7753

IMG 7656

 

Rozwiązywanie zadań poprzedziła prelekcja Jakuba Hahna z klasy II A na temat „Geometrii fraktalnej, czyli modelowania obiektów i zjawisk występujących w przyrodzie”.  W konkursie wzięli udział Łucja Kosztowny, Piotr Marcol z Gimnazjum nr 1 w Gierałtowicach, Laura Szumny, Natalia Krawiec i Marta Lauterbach z Gimnazjum nr 3 w Przyszowicach oraz Magdalena Waluga i Wiktor Furs z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Paniówkach.

 

Najwyższy wynik zdobyli ex aequo Marcin Matera (Gierałtowice) i Maciej Krawczyński (Paniówki).

 

IMG 7755

W tym konkursie nie było przegranych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz podziękowania złożone przez wójta Gminy Gierałtowice dr inż. Joachima Bargiela, Małgorzatę Wiśniewską, dyrektora ZSP w Paniówkach. Fundatorem nagród w postaci książek i bonów upominkowych był Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach.

IMG 7760

Słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ zaprezentowany przez uczniów poziom wiedzy był wysoki i wyrównany – podkreślili Iwona Długaj – Skrzydeł i Marek Mnich – organizatorzy konkursu. Warto w tym miejscu dodać, że w gronie nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursu znalazły się także: Gabriela Buchczyk oraz Maria Mąka.

IMG 7714

IMG 7675

IMG 7621

IMG 7696

 

 


Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła