Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

IMG-1523

W dniu 2 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się Powiatowe Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP, choć tak naprawdę impreza zyskała rangę zawodów międzynarodowych, dzięki uczestnictwu drużyny z Republiki Czeskiej, a dokładnie z miejscowości Dolni  Životice.

W zawodach wzięło udział 14 drużyn, które przyjechały do Paniówek z całego powiatu gliwickiego i wyżej wspomniani goście z zagranicy.

Miło nam poinformować, że uczennice i uczniowie naszej szkoły, którzy reprezentują barwy OSP Paniówki  zaprezentowali  się w tych zawodach naprawdę na wysokim poziomie. W kategorii dziewcząt nasza drużyna wywalczyła II miejsce, a w kategorii chłopców uplasowaliśmy się tuż za podium na miejscu IV.

Serdeczne gratulacje dla młodych Strażaków.

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła