Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Tydzień matematyczny obfitował w różne wydarzenia. Jednym z nich był konkurs dla uczniów: klas siódmych Szkoły Podstawowej oraz klas drugich i trzecich Gimnazjum - "Mistrz Logicznego Myślenia". Konkurs ten od wielu lat gości na stałe w kalendarzu imprez naszej Szkoły. Od pewnego czasu dominują w nim zadania logiczne i łamigłówki, wymagające nie tyle dużego wysiłku, co sprytu i ...logicznego myślenia.
W tym roku szkolnym dwa równorzędne miejsca pierwsze zdobyli: Maciej Krawczyński (III ag) i Krzysztof Maniurka (7b). Ze stratą zaledwie jednego punktu do zwycięzców, drugie miejsce zajęli exe quo gimnazjaliści: Tomasz Rajca (IIIag), Magdalena Waluga (IIIag), Hubert Wilsz (IIag) i Robert Wyrobek (IIbg) (w kolejności alfabetycznej). Organizatorem konkursu była pani Iwona Długaj- Skrzydeł. Oto jedno z zadań, które przygotowała dla uczestników konkursu: "leciał klucz gęsi: jedna gęś na przodzie, a dwie z tyłu, dwie na przodzie, jedna między dwiema i 3 w jednym rzędzie. Ile było wszystkich gęsi?" (odp. Trzy).
Wszystkim uczestnikom konkursu (a było ich 19), w szczególności zaś zwycięzcom, serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów matematycznych!

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła