Odwiedza nas 259 gości oraz 0 użytkowników.

Uczniowie wraz z nauczycielami postanowili włączyć się w międzynarodową akcję, której celem jest propagowanie poprawności językowej, wskazywanie na język jako ważny element kształtowania tożsamości narodowej, co jest szczególnie ważne w kontekście obchodów 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Świętowanie rozpoczęło się  21 lutego w biało – czerwonej tonacji, bo właśnie taki element stroju obowiązywał w tym dniu w naszej szkole. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania na temat symboliki tych barw, były konkursy językowe, konkurs pięknego pisania i konkursy ortograficzne. Nie zabrakło zmagań językowych z wykorzystaniem najnowszych technologii, Był tak lubiany przez uczniów Kahoot a kody QR skrywające popularne polskie piosenki motywowały uczniów do wędrówek i detektywistycznych poszukiwań. Potyczki językowe trwały w naszej szkole kilka, była dobra zabawa, rywalizacja i nauka z językiem ojczystym w roli głównej.

BB

jezykojczysty

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła