Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Jedno jest pewne -

uczniowie naszej szkoły mają talent!!!

 

Jaki? Można by wyliczać w nieskończoność… do śpiewania, do tańczenia, akrobatyczny, iluzjonistyczny… nawet są tacy, którzy potrafią rozbawić nas do łez. W tym roku ponad 50 uczniów naszej szkoły wzięło udział w festiwalu talentów. W związku z tak wielką liczbą uczestników pokaz odbył się w dwóch turach. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klas I-III. Tuż po naszych najmłodszych perełkach scena została przekazana w ręce uczniów klas IV-VI. Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wystąpić.

Jesteśmy pewni, że w murach szkoły chowają się także inne pasje i uzdolnienia. Może jeszcze siedzą cichutko w ławkach i nieśmiało podnoszą rękę do odpowiedzi, ale już za rok zaskoczą nas swoim występem. Zapraszamy…

Niech podsumowaniem tegorocznych zmagań będzie tekst piosenki:

 

Kto w rękach talent ma,
Ten sobie radę da,
Bo bez talentu świat
Złamanego grosza nie jest wart.
Kto w rękach talent ma,
Ten sobie radę da,
To wcale nie jest żart,
Że świat jest talentów wielu wart.

A.Serwatka, K.Wyciślik, I. Jelonek

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła