Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Nasza szkoła zgłosiła swój udział w programie edukacyjnym Śniadanie Daje Moc. Organizatorem programu jest Partnerstwo dla Zdrowia – koalicja trzech firm – Danone, Biedronka i Lubella oraz Instytut Matki i Dziecka.
8 listopada klasy 1-3 wzięły udział w ogólnopolskim święcie śniadaniowym. W tym dniu wspólnie z nauczycielami przygotowali oraz zjedli smaczne i zdrowe śniadanie. Nikomu chyba nie trzeba przypominać jak ważne jest śniadanie. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Samodzielne przygotowanie śniadania i zjedzenie go w towarzystwie kolegów stało się świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Przygotowanie śniadania przez najmłodszych uczniów naszej szkoły poprzedziły pogadanki na temat podstawowych zasad zdrowego odżywiania. W ich trakcie dzieci nauczyły się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. W trakcie roku szkolnego dzieci wspólnie z bohaterami Tolą, Maksem i Wszystkojadem będą uczyć się o zdrowym odżywianiu i o roli śniadania podczas zajęć pełnych gier, zabaw i eksperymentów.

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła