Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 12 czerwca w naszej szkole mieliśmy okazję przyjąć niezwykłego gościa z Niemiec. Pani Denise Sier  absolwentka Goethe-Universität w Frankfurcie odbywa praktyki pedagogiczne w naszym kraju i zechciała odwiedzić naszą szkołę.

 

Uczniowie klasy IV C i VIII A  przyjęli Panią bardzo entuzjastycznie, oczywiście mając okazję popisać się swoimi sprawnościami językowymi. Klasa VIII A pochwaliła się nakręconym filmikiem (w języku niemieckim), który przedstawiał bajkę pt. "Roszpunka". Pani Denise zwiedziła szkołę, poprowadziła lekcję i miała okazję porównać system szkolnictwa polskiego z niemieckim w dyskusji z nauczycielami języka. Wielkie wrażenie na naszym gościu wywarła forma zajęć prowadzonych w sposób zintegrowany i pomarańczowa sala do terapii SI. Wszystkie rozmowy były prowadzone w języku naszego gościa.

J. Malcherek

 

1

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła