Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

22 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Paniówkach odbyła się XIV edycja gminnego konkursu matematycznego „Mistrz Logicznego Myślenia” z udziałem reprezentantów wszystkich szkół Gminy Gierałtowice. Konkurs organizowany jest od wielu lat, a honorowy patronat nad nim od wielu lat sprawuje Wójt Gminy Gierałtowice.

IMG 2207

Do konkursu składającego się z zadań o charakterze łamigłówek logicznych przystąpiło 11 uczniów wytypowanych przez swoich nauczycieli z poszczególnych szkół: Emilia Kampa, Katarzyna Pawlas, Filip Augustowski z Chudowa, Mateusz Daniel, Tomasz Dreja z Przyszowic, Mateusz Lamla, Adam Maciuga i Michał Brzezina z Gierałtowic oraz Krzysztof Maniurka, Oliwer Wawoczny i Robert Wyrobek z Paniówek.

IMG 2128

 

Laureatami konkursu zostali:

 

Krzysztof Maniurka, zdobywając I miejsce

i tytuł Mistrza Logicznego Myślenia 2019,

 

II miejsce zdobyli ex aequo Adam Maciuga i Robert Wyrobek,

 

natomiast III miejsce Emilia Kampa.

 

Gratulujemy!!!

IMG 2175

W konkursie nie było przegranych. Szczególne słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom – najlepszym z najlepszych, ponieważ zaprezentowany poziom wiedzy był niezwykle wysoki i wyrównany, co podkreślają organizatorzy p. Iwona Długaj – Skrzydeł i p. Marek Mnich nauczyciele ZSP w Paniówkach. Należy dodać, że w gronie nauczycieli, którzy towarzyszyli swoim uczniom w konkursie były panie: Gabriela Buchczyk, Maria Mąka i Lilianna Łacheta.

 

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz podziękowania z rąk Dyrektora ZSP w Paniówkach, pani mgr inż. Małgorzaty Wiśniewskiej. Fundatorem nagród była Gmina Gierałtowice.

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła