Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

CYKL BIEGÓW

„RODZINA NA SPORTOWO”

II BIEG – RUDA ŚLĄSKA – BIELSZOWICE

W piątek 23.05.2014 godz. 17:00 w Parku Strzelnica w dzielnicy Bielszowice w Rudzie Śląskiej odbył się drugi z zaplanowanych dziewięciu biegów pod hasłem „Rodzina na sportowo”.

Oczywiście brali w nim udział nasi uczniowie.

Po porannych zmaganiach biegowych w Knurowie drugi raz stanęli na starcie.

W Bielszowicach też mogliśmy oklaskiwać reprezentantów ZSP w Paniówkach na podium:

- w rywalizacji dziewcząt na dystansie 500m drugie miejsce zdobyła Wiktoria Cieszewska, zaś na 500m chłopców pierwsze pięć miejsc należało do naszych uczniów.

1 miejsce zajął Marcin Herisz, drugi był Tomasz Szołtysek, trzeci Jakub Szary, czwarty Bartosz Prokop, a piąte miejsce zajął Dawid Hak, siódmy Rywalizację zakończył Mateusz Mryka.

W biegu głównym na szóstym miejscu uplasował się Jarosław Prokop, a w biegu rodzinnym Iwona, Bartosz i Jarosław Prokop tym razem rywalizację zakończyli na czwartej pozycji.

W klasyfikacji generalnej po dwóch imprezach Wiktoria Cieszewska jest na 1 miejscu, to samo miejsce zajmuje Marcin Herisz, drugi jest Tomek Szołtysek, a trzeci Dawid Hak.

W rywalizacji rodzin Prokopowie są na drugim miejscu.

Serdecznie zapraszamy uczniów i ich rodziny do udziału w tym sportowym wydarzeniu.

Pozostało jeszcze siedem biegów, w których można zdobywać punkty do generalnej klasyfikacji całego cyklu.