Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

02.10.2017 - GIERAŁTOWICE
W poniedziałek 03.10.2016 w Zespole Szklono - Przedszkolnym w Gierałtowicach odbył się GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. Pogoda tym razem dopisała, także można było rozegrać zawody. Dziewczyny rywalizowały na sali gimnastycznej natomiast chłopcy na tartanie. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Czas gry 2 x 15 min.

W kategorii dziewczyn zwyciężyły zawodniczki z Paniówek :) Na drugim miejscu uplasowały się piłkarki z Przyszowic. Trzecie miejsce zajęły dziewczyny z Gierałtowic.

Karolina Hanslik

Wielkie Gratulacje dla dziewczyn, które ciężko trenowały przez 3 lata aby w końcu wygrać!!!!! :) :)

W kategorii chłopców zwycięzcami turnieju zostali piłkarze z Przyszowic. Na drugim miejscu zmagania ukończyli piłkarze z Paniówek. Na trzecim miejscu zawody ukończyli zawodnicy z Gierałtowic