Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

 W piątek 4 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się wraz z opiekunami (p.Prokop, p. Mnich i p. Długaj) na jednodniową wycieczkę w celu sprawdzenia warunków narciarskich panujących w Beskidach, a dokładniej w Wiśle. Konkretnym kierunkiem była stacja narciarska „Nowa Osada". W miejscu zbiórki „przy BAKSIE” zebrała się blisko czterdziesto osobowa grupa fanatyków białego szaleństwa.

 Podróż na miejsce trwała tylko ponad godzinę, zatem nie musieliśmy się długo niecierpliwić. Zaraz po otrzymaniu karnetów i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, szybko udaliśmy się w kierunku wyciągu. Po pierwszym wyjeździe koleją linowa na szczyt góry wszyscy razem wzięliśmy udział w rozgrzewce, po której śmiało mogliśmy przystąpić do zjazdów. Stok przygotowany był dobrze i każdy w pełni wykorzystał 4 godzinny czas na doskonalenie własnych umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie.

 Zgodnie z założeniami nikomu nic się nie stało i z pełnym uśmiechem na twarzy, choć troszkę zmęczeni wróciliśmy do Paniówek.

 

1 

 

3

 

4

 

5

 

6

 

2

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła