Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Z dumą informujemy, że nasz uczeń, Łukasz Ochojski, zdobył brązowy medal na Spartakiadzie FAR dla dzieci i młodzieży. Jest to największa w Polsce impreza integracyjno-sportowa dla osób niepełnosprawnych ruchowo, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Odbyła się w dniach 23-25 listopada 2015 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Serdecznie gratulujemy Łukaszowi!

Kilka słów od Łukasza:

Z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji jestem związany od 7 lat. Brałem już udział w różnych zajęciach i obozach, ale tym razem zostałem wybrany, aby reprezentować województwo śląskie w ogólnopolskiej Spartakiadzie, która odbyła się w Spale. Zawody były bardzo wyczerpujące, startowałem w takich kategoriach jak: sprint, bocce, wyścig na krótkich dystansach, łucznictwo i tor przeszkód. Kiedy okazało się, że udało mi się zdobyć brązowy medal, byłem z siebie dumny. Niemałą niespodzianką był fakt, że medal wręczył mi mistrz świata w rzucie młotem – Paweł Fajdek, a puchar odebrałem z rąk Miss Polski na wózku – Katarzyny Kozioł. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się wywalczyć złoto… Trzymajcie kciuki…