Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

7 grudnia, nasze szkolne progi Gimnazjum odzwiedził Mikołaj. Tym razem uczniowie swoje oczekiwania połączyli z miedzy klasowym konkursem na najlepiej przystrojoną salę oraz najbarwniej przebraną mikołajkową klasę. Wystrój klas oraz przebrania sprawiły jury niemały kłopot przy ich ocenie. Każda z klas miała również za zadanie przygotować scenkę, piosenkę lub filmik na powitanie Mikołaja. 

Tak przystrojone klasy z barwnie przebranymi uczniami po godzinach oczekiwania odwiedził upragniony Mikołaj, rozdając prezenty oraz słodycze. Czekamy zatem na kolejne odwiedziny naszego Mikołaja, które już za …… rok ;)

 

Po zaciętej rywalizacji  I miejsce zdobyła klas Ia, II miejsce zajęła klasa IIa i III. Wszystkie klasy na podium zasłużyły na duże wyróżnienie oraz słowa uznania, za włożony trud i zaangażowanie.

 

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie mikołajkowych podarunków.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w jakimkolwiek stopniu podjęli się trudu udekorowania swoich sali oraz stanęli na wysokości zadania podczas prezentacji, a wychowacom za właściwą ich motywację oraz nadzór nad ich pracami.

Serdecznie dziękujemy:

Samorząd Uczniowski

Zapraszamy do zapoznania sie z fotorelacją z naszych Mikołajek.

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła