Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

            Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. Podjęcie nowej roli wiąże się z pewnymi prawami i obowiązkami, które doskonale znają już uczniowie klas pierwszych.

            W piątek 12.10 w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pasowanie na uczniów, w którym wzięła udział Pani Dyrektor, zaproszeni goście, rodzice oraz nauczyciele. Uroczystość rozpoczęła się występem uczniów klas pierwszych, którzy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Zebrani goście byli pod ogromnym wrażeniem występu pierwszoklasistów, co przełożyło się na gorące oklaski.

            W drugiej części piątkowego wieczoru uczniowie klas pierwszych po raz pierwszy złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Po uroczystej przysiędze zostali pasowani „czarodziejskim” ołówkiem przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paniówkach. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Po zakończeniu części oficjalnej czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

            Uroczystość pasowania dostarczyła wielu przeżyć i wzruszeń, które na długo pozostaną w pamięci uczniów i ich rodziców. Pierwszoklasistom życzymy wielu niezapomnianych chwil, sukcesów i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Wychowawcy klas pierwszych

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła