Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

TARGI EDUKACYJNE W PANIÓWKACH

6 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja Dnia Otwartego dla szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku zawitali u nas przedstawiciele 22 szkół z Gliwic, Zabrza, Knurowa, Ornontowic oraz Mikołowa. Nauczyciele wraz z uczniami zaprezentowali ofertę edukacyjną swoich placówek, opowiedzieli o podejmowanych w nich działaniach, odpowiedzieli na pytania gimnazjalistów i zainteresowali ich swoimi stoiskami promocyjnymi, na których tradycyjnie nie zabrakło atrakcji, takich jak np. możliwość obeznania z bronią, ułożenia fryzury i sprawdzenia kondycji włosów czy skorzystania z symulatora jazdy samochodem.

           W tym roku po raz kolejny towarzyszyli nam uczniowie z Przyszowic, którzy powiększyli grono odbiorców spotkania.

Tradycyjnie już nasza inicjatywa spotyka się z szerokim odzewem ze strony szkół średnich, które chętnie odwiedzają Gimnazjum w Paniówkach. Jednocześnie jest to szczególna okazja dla absolwentów, by odwiedzić dawną szkołę, spotkać się z kolegami i promować swoją nową placówkę.

Mamy nadzieję, że ten dzień był owocny dla trzecioklasistów, a zdobyta wiedza pomogła im w planowaniu dalszej drogi edukacyjno – zawodowej. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.

 

 

Magdalena Weres-Gręzicka , Bogumiła Swoboda

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła